Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Iun 25, 2026 4:19 am

Căutarea a găsit 3 rezultate
Caută aceste rezultate:

Căutare 
Autor Mesaj

 Forum: Discutii   Subiect: Verificare demo

 Subiectul mesajului: Verificare demo
Scris: Lun Noi 02, 2015 12:45 pm 

Răspunsuri: 3
Vizualizări: 1410

Buna ziua. Stiu ca nu sunt admin sau gen..dar as vrea va rog sa va uitati la demo-ul asta: http://hotupload.eu/7bx/SnapY.dem Uitati-va in slowmo. Eu am facut-o. Jucatorul in cauza tragea cu M41-le rafale si de fiecare data incepea cu tinta la juma de metru de adversar si nu o misca mai deloc de acol...

 Forum: Discutii   Subiect: Nemultumire

 Subiectul mesajului: Re: Nemultumire
Scris: Vin Oct 30, 2015 9:03 pm 

Răspunsuri: 7
Vizualizări: 1996

E ok:) bine ca stiu ca spawn kill e permis. INcercam sa-l evit crezand ca e ilegal...dar daca nu e, foarte bine. Oricum assalt si fy snow sunt doar 2 harti, de obicei nu ma sui pe harta si nu am stat nici pe assalt mereu in intuneric. Nu e problema...bine ca stiu acu ce e permis si ce nu

 Forum: Discutii   Subiect: Nemultumire

 Subiectul mesajului: Nemultumire
Scris: Vin Oct 30, 2015 5:40 pm 

Răspunsuri: 7
Vizualizări: 1996

Am primit kick si am intrebat pe server de ce am luat kick. Raspuns: Lorenzo_87 : ca stai in intuneric Betto : Si spawn kill aparent e permis:) Vai de capul tau! Ai primit gag pentru limbaj vulgar sau reclama. Lorenzo_87 : acem gura acum ? Se facea in acelasi timp pe server o gramdada de spawnkill. ...
Sortează după:  
Pagina 1 din 1 [ Căutarea a găsit 3 rezultate ]



Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO