Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Iun 25, 2026 3:29 pm

Căutarea a găsit 4 rezultate
Caută aceste rezultate:

Căutare 
Autor Mesaj

 Forum: Cereri UnBan   Subiect: Unban Pls :D

 Subiectul mesajului: Re: Unban Pls :D
Scris: Lun Ian 18, 2016 6:56 pm 

Răspunsuri: 5
Vizualizări: 2190

SycylyanU scrie:
Picolino iarasi tiai luat ban ma :))

prima oara mi a dat din greseala lorenzo da akm problema e ca nush cn ca nu jucam io era un verisor si am ban p ip:)

 Forum: Cereri UnBan   Subiect: Unban Pls :D

 Subiectul mesajului: Re: Unban Pls :D
Scris: Lun Ian 18, 2016 6:03 pm 

Răspunsuri: 5
Vizualizări: 2190

MaNu67 scrie:
asteptam adminul care ti-a dat ban cu dovada.


ok...ms mult

 Forum: Cereri UnBan   Subiect: Unban Pls :D

 Subiectul mesajului: Unban Pls :D
Scris: Lun Ian 18, 2016 5:49 pm 

Răspunsuri: 5
Vizualizări: 2190

Nick-ul tau : Picollino
De la cine ai luat banul :nu stiu
Pe ce motiv ai fost banat : nu stiu ca nu eram io la pc!
Dovada/Argument:era un verisor Tampit pe care imi vine sa l strang de gat :)
Data, ora banului:18.01.2015 pe la 12 - 13 cam asa!
IP-ul tau:80.5.250.154

 Forum: Cereri UnBan   Subiect: Unban

 Subiectul mesajului: Unban
Scris: Sâm Dec 26, 2015 3:51 pm 

Răspunsuri: 1
Vizualizări: 1332

Nick-ul tau : Picollino De la cine ai luat banul :Lorenzo_87 Pe ce motiv ai fost banat :nu am idee...nu mi a facut poza nimic...mi a dat ban fara motiv...daca imi facea poze si mi le cerea i le dadeam cu drag fiindca joc de 10 ani cs si niciodata nu am patit asa ceva.akm sunt in UK si chiar imi plac...
Sortează după:  
Pagina 1 din 1 [ Căutarea a găsit 4 rezultate ]



Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO