Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Iun 25, 2026 6:34 am

Căutarea a găsit 2 rezultate
Caută aceste rezultate:

Căutare 
Autor Mesaj

 Forum: Cereri Admin   Subiect: Cerere Logitech!

 Subiectul mesajului: Re: Cerere Logitech!
Scris: Vin Ian 01, 2016 12:35 pm 

Răspunsuri: 4
Vizualizări: 1595

Si daca am ce? Nu mai joc acolo deoarece acel server este plin de copii care abuzeaza de comnezi. Nu caut asa ceva. Va pot zice si alt server la care am admin unul de war3ft unde am co-owner din aceasi comunitate. Nu inteleg, daca ai admin altundeva aici nu poti? Eu caut sa raman nu sa stau 2 zile s...

 Forum: Cereri Admin   Subiect: Cerere Logitech!

 Subiectul mesajului: Cerere Logitech!
Scris: Vin Ian 01, 2016 1:21 am 

Răspunsuri: 4
Vizualizări: 1595

1. Nick-ul cu care jucaţi pe server [Nu rezervam nick-uri comune gen "Alex" "Ion", etc]: Logitech! 2. De unde eşti? : Targoviste dar locuiesc in Anglia 3. Cati ani ai? : 18 4. De cât timp joci pe acest server? : de azi 5. Ore jucate? : http://www.gametracker.com/server_info/89.39...
Sortează după:  
Pagina 1 din 1 [ Căutarea a găsit 2 rezultate ]



Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO