Nick-ul cu care jucaţi pe server :Grand Master
De unde eşti? :Cluj-Napoca
Cati ani ai? :16

De cât timp joci pe acest server? :am jucat azi 30 de minute o ora cam asa
Ore jucate? :Nu am dar o sa fac
Ai luat la cunostinta regulamentul?

a

Ce rank doresti? :Nu unul mare moderator sau Administrator ce vrei tu !!

P.S:cred ca doar 1 ora jumate 2 pot sa stau ca mai am admin pe a lui lIoyd
