Nume Caracter: 112 De cine esti banat: JOHN ! Motivul de care doresti uban:Este luat pe nedrept , fapt pentru care CARACTERUL MEU SE AFLA CU TASTA SPACE BLOCATA , de aici nu rezulta ca aveam hack ! FILMAREA DE LA RECLAMATII NU EXISTA , nu foloseam hack ! Ciudat ca am primit ban pe caracter din PRICINA FAPTULUI CA AVEAM GRAD NOBIL ! Sa inteleg ca daca aveam si x7 la nume , aveam hack dmg ? Se pot verifica LOG-URILE ! Pe ce data ai fost banat: pe data de 2.02.2016
As dorii ca MACU SA RASPUNDA LA ACEASTA SOLICITARE !
reclamatia ta o fost postata aici http://playcs.ro/hack-112-t2377.html nu este vina mea ca acel o sters videoul dupa youtube era in map1 si atrageai toti mobi la tine statea pe loc iar tu nu face nimic iar mobi mureau Contul ramane banat !
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum