Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Sâm Iun 27, 2026 1:57 pm



Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Zombie boss v1.0 
Autor Mesaj
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Dum Noi 22, 2015 1:26 pm
Mesaje: 301
Localitate: Sibiu
Steam ID: magenkyo17
Skype ID: sound_cstrike
Server Preferat: Respawn.Playcs.ro
Descriere: Zombie: Boss este un mod care include un monstru (Oberon Boss) care are 25.000 HP (25k) care trebuie omorat. Pe langa acesta, omul este ajutat cu armele clasice din Counter-Strike, pe langa armele clasice, se mai afla si armele premium (Premium Weapons)
care costa bani. Pe langa arme se mai ofera si un meniu cu Viata, armura, gravitatie, jetpack si No-Recoil numit "Extra Items", si ele costa bani. Iar, pentru a face mai usoara treaba adminilor, am introdus si meniul de admin. (Admin Menu).

Pluginuri:
zb_menu.amxx = Meniu "Zombie Boss" se activeaza dupa 'Q'.
zb_boss.amxx = Boss-ul modului (oberon boss).
zb_clip.amxx = Munitie infinita la arma.
zb_say.amxx = Activeaza 'say-urile' gen "[ZB] You Bought Gatling!"
zb_admin_menu.amxx = Meniul de admin.
zb_buyzone_lock.amxx = Blocheaza zona de buy. Gen fy_snow.
zb_sky_changer.amxx = Schimba cerul.
zb_nweapons.amxx = Armele normale care apar la inceput de runda.
zb_pweapons.amxx = Armele premium cu bani.
zb_gatling.amxx = Arma Gatling din armele premium.
zb_powersaw.amxx = Arma Power Saw din armele premium.
zb_dragonsword.amxx = Arma Dragon Sword din armele premium.
zb_oicw.amxx = Arma OICW Weapon din armele premium.
zb_goldenak.amxx = Arma Golden AK47 din armele premium.
zb_extra-items_menu.amxx = Meniu de 'extra iteme'.
zb_norecoil.amxx = Item-ul No Recoil din extra iteme.
zb_jetpack.amxx = Item-ul Jetpack din extra iteme.
zb_fog.amxx = Ceata si luminozitatea dupa server.
zb_team_join.amxx = Forteaza playerii sa fie Politisti.
zb_hud.amxx = Hudul de langa timpul rundei.
dp_test.amxx = Vine cu Dproto 0.3.7.
gamenamechanger.amxx = Schimba numele 'Game'. Gen "Counter-Strike".

Imagini:
| Show code


Download: Imagine
Parola Arhiva: www.eXtreamCS.com

Cam atat, GL & HF!

_________________
ș-am numa vorbe de aur,ingropama-ti in bvlgari!


Sâm Dec 05, 2015 3:10 am
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 1 mesaj ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO