| Autor |
Mesaj |
|
bLacK
Membru
Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:50 am Mesaje: 686 Localitate: Buzău
Steam ID: flasshunter69
Skype ID: ionutz9048
Yahoo ID: alex_nitro27
Server Preferat: Black.Playcs.ro
Detinator Server: Black.Playcs.ro
|
multumim ninja ! 
|
| Vin Ian 15, 2016 5:54 pm |
|
 |
|
ninjaboy
Membru
Membru din: Lun Aug 24, 2015 2:50 pm Mesaje: 1407 Localitate: Romania
Skype ID: Nu am!
Yahoo ID: laurentiuciorogar@ya
Server Preferat: Zm.Playcs.ro
Detinator Server: Fost Owner Respawn.
|
Uite aici bLaCk, am facut 2 , o sa mai fac si alte variante. Sper sa va placa. 
|
| Sâm Ian 16, 2016 4:11 pm |
|
 |
|
bLacK
Membru
Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:50 am Mesaje: 686 Localitate: Buzău
Steam ID: flasshunter69
Skype ID: ionutz9048
Yahoo ID: alex_nitro27
Server Preferat: Black.Playcs.ro
Detinator Server: Black.Playcs.ro
|
prima merge bine a doua scrisu strica  nu se vede bine  mersi mult !
|
| Sâm Ian 16, 2016 4:15 pm |
|
 |
|
ninjaboy
Membru
Membru din: Lun Aug 24, 2015 2:50 pm Mesaje: 1407 Localitate: Romania
Skype ID: Nu am!
Yahoo ID: laurentiuciorogar@ya
Server Preferat: Zm.Playcs.ro
Detinator Server: Fost Owner Respawn.
|
Am si eu o intrebare : Ieri am intrat pe server, au fost 3 admini online : Appe,DyabolyC,NA'VI markeloff, am ntrat sa vad cum ee si am luat ban.. intrebarea este de ce?, nu cer UnBan ca am ip dinamic. 
|
| Dum Ian 17, 2016 10:13 am |
|
 |
|
bLacK
Membru
Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:50 am Mesaje: 686 Localitate: Buzău
Steam ID: flasshunter69
Skype ID: ionutz9048
Yahoo ID: alex_nitro27
Server Preferat: Black.Playcs.ro
Detinator Server: Black.Playcs.ro
|
a fost un codat cu numele ninjaNaruto ceva gen si cred ca a prins ip la fel sau numele imi cer scuze !
|
| Dum Ian 17, 2016 10:32 am |
|
 |
|
ninjaboy
Membru
Membru din: Lun Aug 24, 2015 2:50 pm Mesaje: 1407 Localitate: Romania
Skype ID: Nu am!
Yahoo ID: laurentiuciorogar@ya
Server Preferat: Zm.Playcs.ro
Detinator Server: Fost Owner Respawn.
|
Nu face nimic, dar nu am stiut de ce, am crezut ca am facut ceva Uite aici inca o varianta daca vrei.  
|
| Dum Ian 17, 2016 10:44 am |
|
 |
|
appe
Membru
Membru din: Vin Dec 18, 2015 7:12 pm Mesaje: 65
|
Hm.. Ar merge..  o mica greseala la '' DMAGE'' , dar se poate face 
_________________ Y!M: apee.appe Facebook: Plaian Victor Respecta si vei fi respectatBlack.PlayCs.Ro
|
| Dum Ian 17, 2016 5:16 pm |
|
 |
|
bLacK
Membru
Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:50 am Mesaje: 686 Localitate: Buzău
Steam ID: flasshunter69
Skype ID: ionutz9048
Yahoo ID: alex_nitro27
Server Preferat: Black.Playcs.ro
Detinator Server: Black.Playcs.ro
|
Bunicele  mai astept !
|
| Lun Ian 18, 2016 8:29 pm |
|
 |
|
appe
Membru
Membru din: Vin Dec 18, 2015 7:12 pm Mesaje: 65
|
_________________ Y!M: apee.appe Facebook: Plaian Victor Respecta si vei fi respectatBlack.PlayCs.Ro
|
| Mie Ian 20, 2016 3:36 pm |
|
 |
|
bLacK
Membru
Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:50 am Mesaje: 686 Localitate: Buzău
Steam ID: flasshunter69
Skype ID: ionutz9048
Yahoo ID: alex_nitro27
Server Preferat: Black.Playcs.ro
Detinator Server: Black.Playcs.ro
|
Daca se mai intampla ceva pe server lasati mesaj aici sau e deja un topic facut deja cu probleme server !
|
| Mie Ian 20, 2016 6:03 pm |
|
|