Dai ban !! Si daca vrea unban faca cerere , nooi nu avem admin Th3 R3d daca crezi ca are aim daii BAN !! LIoyd verifica tu demoul ca eu sunt la cursuri pana pe la 8-9
pETRIK. Chiar daca e admin si e codat poti da tu ban si dupa prezinti dovada. Si reclamatiile nu se fac in ban-list se fac la reclamati aici reclamatii-f164.html
Joi Ian 21, 2016 3:26 pm
Grand Master
Membru
Membru din: Vin Noi 27, 2015 8:27 pm Mesaje: 983 Localitate: Cluj-Napoca
Skype ID: Grand_Master.fm
Yahoo ID: Christychriss86
Server Preferat: Respawn.Playcs.ro
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum