|
|
Înregistrare •
FAQ
• Căutare • Membri • Autentificare
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 2 mesaje ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
Farmesc
Membru
Membru din: Vin Feb 12, 2016 2:40 am Mesaje: 1
|
Bai deci acest om da ban ca i sa parut lui ca ia nush ce hack-uri viseaza omu asta.. daca m-a scos cand a aparut el a zis ca am bot ce contul respectiv fara sa aiba vre-o dovada... fain serveru ca ban-urile se dau pe pareri nu pe reason-uri concrete cer DEBANARE contului "coltus12" pentru ca a fost banat fara ve-un motiv si pentru ca am muncit prea mult ca contul acela ca sa se dea ban fara nici un motiv concret ... Daca nu se intapla asta inseamna ca staffu e de asa natura incat nu pot sa deoseabasca un hack de un net prost... P.S : mai verificati odata autenticitatea staff-ului... asta nu e staff competent
|
| Vin Feb 12, 2016 2:47 am |
|
 |
|
[John]
Membru
Membru din: Mar Noi 24, 2015 2:35 am Mesaje: 110
|
incerca sa respecti modelul de postare
de fiecare data cand am dat warp pe tine te scotea afar normal dedectorul de GM iti mergea bine ?
contul iti va ramane banat !
_________________
|
| Sâm Feb 13, 2016 4:32 pm |
|
|
|
Pagina 1 din 1
|
[ 2 mesaje ] |
|
Cine este conectat |
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator |
|
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
|
|
 |
|