Gata am pus pe sectia "Codati"! Sper sa intelegeti, ca sunt strain vechi in counter-strike. Incerc sa lupt pentru supravietuire dupa un an si jumatate de pauza!

Respect, echipa aceeasta incepand de azi si o voi respecta.Sunt un simplu jucator CORECT. Placerea mea sunt 2 gemene

nu CODURILE!