Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Iun 25, 2026 9:21 am



Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 8 mesaje ] 
Nemultumire 
Autor Mesaj
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Oct 12, 2015 3:25 pm
Mesaje: 3
Am primit kick si am intrebat pe server de ce am luat kick. Raspuns:

Lorenzo_87 : ca stai in intuneric
Betto : Si spawn kill aparent e permis:)
Vai de capul tau! Ai primit gag pentru limbaj vulgar sau reclama.
Lorenzo_87 : acem gura acum ?


Se facea in acelasi timp pe server o gramdada de spawnkill. Era harta assalt snow sau asa...nu stiu exact cum sa numeste. Si mai mult decat atat, dupa o singura replica am primit gag:) Fain, nu?:D

[Cs.Playcs.ro] Lorenzo_87: I-a iartat pe jucatorul [Gag Play] Betto
*** Filimon killed P.LSz.Ro with a headshot from ak47 ***
stalker killed samy with m4a1
Tastati /vip pentru preturi si detalii.
Betto : :))
Lorenzo_87 killed Grizzly 69 with ak47
Lorenzo_87 : guns
Filimon killed Grizzly 69 with ak47
Filimon killed P.LSz.Ro with ak47
stalker killed P.LSz.Ro with m4a1
Lorenzo_87 killed samy with ak47
*** Lorenzo_87 killed Grizzly 69 with a headshot from ak47 ***
[ Cs.Playcs.ro] Scorul tau este acum 0 - 0
stalker killed Grizzly 69 with m4a1
stalker killed boss aidun with m4a1
Betto si-a resetat scorul
Betto : ce fain bre:)) esti admin si la tine nu se aplica reguli (Aici si adminu facea spawnkill...pana si el[adminu in cauza])
Ilia_23 has left the game
In data de 30 a lunii, primi 3 din top primesc Admin/Helper. Detalii pe forum!
google killed Betto with m249
Pentru slot rezervat faceti doar o cerere pe http://www.Playcs.ro
Filimon killed samy with ak47
Lorenzo_87 : ce sa intamplat ?
Lorenzo_87 : betto ce sa intamplat
Betto : Mie mi-ai dat kick fiindca am stat in intuneric...iar tero fac o gramada de spawn kill

Betto : fain nu?:)
stalker killed Grizzly 69 with m4a1
samy killed Filimon with m4a1
http://www.facebook.com/Playcs.ro - Nu uitati sa ne lasati un Like.
Unknown command: sentry_build
Grizzly 69 killed Cs.Playcs.ro*Player (12) with m4a1
[ Cs.Playcs.ro] Scorul tau este acum 0 - 0
Pentru detalii despre VIP scrieti /vip
Betto si-a resetat scorul
Lorenzo_87 : nu e interzis (Nu e interzis spawn kill-u?:D bine ca stiu..data viitoare fac doar spawn pe hartile mici:) )
Betto : nu nu:))
Lorenzo_87 : nu am nimic cu tine
Betto : Si am mai stat de multe ori in intunericu ala si nimeni nu mi-a dat kick
stalker : ba, ttaio din intuneric (aici era un terro in intunericul de pe harta)
*** Cs.Playcs.ro*Player (12) killed zafy with a headshot from m4a1 ***
*** Betto killed google with a headshot from m4a1 ***
Betto : inca ma puteam si cu tero admin si stateam amandoi
stalker killed Filimon with m4a1
Tastati /vip pentru preturi si detalii.
Pentru lista cu servere diponibile tastati /server
Filimon killed Betto with ak47
*** Cs.Playcs.ro*Player (12) killed zafy with a headshot from m4a1 ***
Adaugati la Favorit Cs.Playcs.ro - forum pentru cereri http://www.Playcs.ro
http://www.playcs.ro forum http://www.playcs.ro
google dropped
google has left the game
Filimon killed zafy with ak47
Unknown command: sentry_build
Tastati /vip pentru preturi si detalii.
Filimon killed samy with ak47
[Cs.Playcs.ro] Daca vrei sa iti resetezi scorul,foloseste comanda /resetscore sau /rs
Filimon killed zafy with ak47
PLPIBtD connected
PLPIBtD is joining the Terrorist force
Lorenzo_87 : uni permit , alti nu , asta e regulamentu (Regulamentu asa zice, nu? fiecare admin poa' sa faca ce vrea)
Betto : Teroristilir nu le dai kick ha?
samy killed Filimon with m4a1
zafy killed Lorenzo_87 with m4a1
Pentru lista cu ultimele harti jucate scrieti harti
QneAT connected
QneAT is joining the Terrorist force
Lorenzo_87 : daca-i vvad da
QneAT dropped
QneAT has left the game
*** stalker killed Filimon with a headshot from m4a1 ***
Pentru lista cu servere diponibile tastati /server
Betto : daca nu te omoara nu ai nimic cu ei,)
zafy killed Cs.Playcs.ro*Player (12) with m4a1
Cs.Playcs.ro*Player (12) killed zafy with Suicide Bomber
Unknown command: sentry_build
http://www.playcs.ro forum http://www.playcs.ro
stalker killed Filimon with m4a1
zafy : tome
Filimon killed samy with ak47
* Privileges set
zafy : tome
Tastati /vip pentru preturi si detalii.
Pentru lista cu ultimele harti jucate scrieti harti
*** stalker killed Cs.Playcs.ro*Player (12) with a headshot from m4a1 ***
recording to BEN.dem.
[Cs.Playcs.ro] Lorenzo_87: I-a dat un moment de tacere jucatorului Betto pentru [10] minut(e). Motiv: stress
eGdGb connected
eGdGb is joining the Terrorist force
Apasati C-shopmenu / V-shopmenu2 / F-ultimate / E-parasuta.
[Cs.Playcs.ro] Daca vrei sa iti resetezi scorul,foloseste comanda /resetscore sau /rs
CygkZekSvCyxuHUxeaLVymGJwT connected
eGdGb dropped
eGdGb has left the game
CygkZekSvCyxuHUxeaLVymGJwT is joining the Terrorist force
Server gazduit de BtsTelecom.ro - Vizitati http://www.btstelecom.ro
Filimon killed stalker with ak47
Lorenzo_87 killed zafy with grenade
Ai primit un moment de tacere de la seful tau: Lorenzo_87. Ti-au mai ramas 10 minut(e) de tacere



Din pricina faptului ca l-am omorat si l-am impiedicat sa faca spawn kill (eu eram in intuneric) mi-am luat kick. Pentru faptul ca am indraznit sa zic ceva mi-am luat gag 10 minute. Daca mai continuam, ce? Luam permanent se pare:) Frumos, nu? Cred ca fiecare dintre noi intram pe server sa ne simtim bine in timpu nostru liber nu ca sa isi bata cineva joc de noi:). Si chiar am mai stat pe assalt in intuneric si faceam killuri si cu adminu langa mine (fiind tero). LASATI JOCU MAI LIBER sau macar nu faceti pe bossi (ma refer la cei ce au admin) facand ce vor din reguli. Din cate stiu , adminu are misiunea de a fi un element care face jocul corect si relaxant pentru fiecare persoana de pe server. In cazu de mai sus...n-a fost asa deloc:)

V-am dat copy-paste la ce am avut in consola. Poate va intrebati de ce am postat toate astea aici...cum am zis mai sus: daca e regula apoi regula sa fie pentru toti, nu ca adminu e admin si pentru el nu se aplica:)


Vin Oct 30, 2015 5:40 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Aug 24, 2015 2:50 pm
Mesaje: 1407
Localitate: Romania
Skype ID: Nu am!
Yahoo ID: laurentiuciorogar@ya
Server Preferat: Zm.Playcs.ro
Detinator Server: Fost Owner Respawn.
STIU CA NU SUNT ADMIN SI CA NU TRE SA SPUN CEVA DAR TOTI FAC SPAWNKILL NU DOAR LORENZO... SA FIM SERIOSI, AZI SI EU AM JUCAT SI ERAU VREO 4 IN BAZA LA NOI NU APUCAI SA RESPAWN-EZI CA ERAI MORT.., DAR DEAIA EE RSPAWN SA JOCI SA FACI KILL..... SI LORENZO JOACA CORECT CA AM JUCAT AZI TOATA ZIUA CU EL.

SCUZATIMA CA AM RASPUNS ACESTUI TOPIC.

_________________
Imagine


Vin Oct 30, 2015 6:45 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 04, 2015 8:33 pm
Mesaje: 704
Localitate: Brasov
Server Preferat: Cs.Playcs.ro
Detinator Server: Cs.Playcs.ro
Zm.Playcs.ro
Respawn.Playcs.ro
Nu-i nimic ninja,toti facem spawnkill,gagul mai mult ca sigur la-i primit de la server,lorenzo nu are obiceiul sa dea gag,iti da direct kick...si cu intunericul,daca te uiti putin peste regulamentul server-ului regulament-server-playcs-t6.html regula nr.5 a procedat destul de corect...
Daca lasa-m jocul mai liber,cum zici tu,ar fii un haos pe server de nedescris...
Noi nu permitem asa ceva...

_________________
Imagine
Imagine
Imagine


Vin Oct 30, 2015 8:42 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Oct 12, 2015 3:25 pm
Mesaje: 3
E ok:) bine ca stiu ca spawn kill e permis. INcercam sa-l evit crezand ca e ilegal...dar daca nu e, foarte bine. Oricum assalt si fy snow sunt doar 2 harti, de obicei nu ma sui pe harta si nu am stat nici pe assalt mereu in intuneric. Nu e problema...bine ca stiu acu ce e permis si ce nu


Vin Oct 30, 2015 9:03 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 04, 2015 8:33 pm
Mesaje: 704
Localitate: Brasov
Server Preferat: Cs.Playcs.ro
Detinator Server: Cs.Playcs.ro
Zm.Playcs.ro
Respawn.Playcs.ro
E bine ca sti,dar e de preferabil sa te ferestii de zonele intunecate....

_________________
Imagine
Imagine
Imagine


Vin Oct 30, 2015 9:06 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Dum Mai 03, 2015 11:59 am
Mesaje: 321
Localitate: Iasi City
In intuneric nu e voie. /:)
Sa iti mai iei si human si cloack...

_________________
Imagine


Sâm Oct 31, 2015 2:01 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 25, 2015 1:04 pm
Mesaje: 360
Localitate: Buzau - Centru Vechi
In intuneric i sa scos lui 1ngeras adminul .
Gag iei de la servar

Nu joc pt rank , top sau sa demonstrez ca pot , joc pt ca m.am obijnuit aici si vreau sa ajut . Asa ca nu ma oftic ci ma bucur cand este competitie .

Iti cer scuze daca te.am necajit

_________________
"Je ne regrette rien"
Re : Spect by Lorenzo
Lorenzo Nico /fb

lor3nzo87 /Skype
Imagine
Imagine

Imagine


Dum Noi 01, 2015 9:11 am
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 04, 2015 8:33 pm
Mesaje: 704
Localitate: Brasov
Server Preferat: Cs.Playcs.ro
Detinator Server: Cs.Playcs.ro
Zm.Playcs.ro
Respawn.Playcs.ro
NU ESTE VOIE IN INTUNERIC...

Topic inchis!

_________________
Imagine
Imagine
Imagine


Dum Noi 01, 2015 11:16 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 8 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO