Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Vin Noi 27, 2020 1:55 pm

Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 
Lipsa Admini ! 
Autor Mesaj
Membru

E pacat de serverul asta , joc de cateva saptamani si nu prea vad admini ... joc cate 2,3 mape cu minim 2 codati . M-am uitat in lista de admini si nu vad sa duceti lipsta desi pe server nu e niciodata unul , iar cand intra da 2 , 3 banuri schimba harta si dispare . Acum o luna , cand intr-am sa joc cs serverul era plin ... acuma debia se chinuie cateodata sa faca 20 de jucatori . Daca nu schimbati ceva , serverul se va duce de rapa !!

Chiar in momentul asta e unul cu aim pe server de 3 harti , * Bogdanel * se distreaza baiatul....

Mie Ian 20, 2016 5:27 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru

Server Preferat: Cs.Playcs.ro
salut ScOrP,E imposibil sa stai pe server tot timpul,cu totii avem viata noastra personala inafar de cea virtuala.
Fiecar intra cand e liber si are timp,multi dintre admini muncesc si nu pot sta tot timpul pe server,nu avem cum sa facem program adminilor cand si cat sa stea on pe server.
Acum daca ai prins tu acei codari in timpul cand nu se afla nici un admin on asta nu inseamna ca asa e tot timpul,se mai intampla,asa e peste tot si nu e vina nimanui,nu cred ca e vina noastra ca codatii nu au ore fixe la care intra ca sa stim si noi.

Tu joci de destul timp pe server ai putea face o cerere :)

Respawn.playcs.ro
GunGame.playcs.ro
Imagine
Imagine

Mie Ian 20, 2016 5:38 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Membru

Manu , nu zic ca nu ai dreptate dar as avea ceva de adăugat . Când aveam 14 ani am primit admin pe un server , și l-am ținut aproape 5 ani , pana când nu mai aveam timp sa intru sa joc ( munca, femeie distracții etc . ) . Atunci am renunțat și am lăsat loc cuiva care avea mai mult timp ca mine .

Iar în cea ce privesc codați , în ultima săptămână nu a fost zi ora când sa intru și sa nu găsesc minim 2 codați ...

Nu fac cerere de admin , pentru ca și eu la fel ca alții am viața mea personala. MS ca ai răspuns . Respect

Mie Ian 20, 2016 7:49 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru

Chiar si cu admini pe codati ai doare.n cot , aud cum ia altu exterminate inainte , dar nu parasesc servarul . . Nu e mapa pe zi sa nu fie cate 1 codat cel putin . E un servar populat si jucat , de acea si multi codati . Eu cand intru 1 mapa , poate chiar inca jumate , daca nu 2 stau sa fac curat . . . Ca intra ori unu dupa altu , ori au ip rutabil si oricum sunt multe jmekerii care le fac sa intre iar pe servar . . . Nu esti primul so nico ultimul care ne zice asta , te intelegem , dar intram cum putem . . .

rezolvat.
Topic inchis!

lor3nzo87 /Skype
Imagine
Imagine

Imagine

Mie Ian 20, 2016 9:48 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 4 mesaje ]