Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Dum Iun 28, 2026 7:04 am



Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 
unban 
Autor Mesaj
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 01, 2016 1:15 pm
Mesaje: 6
Nickname-ul tau :red.archon
SteamID:STEAM_0:0:52270316
De la cine ai luat banul :Lorenzo_87
Pe ce motiv ai fost banat :pentru ca poate
Dovada/Argument:
Data, ora banului:12:42 cred
IP-ul tau:nu e nevoie, e dinamic

Lorenzo,sefule, nu e vina mea ca ala nu stie sa dea ban si aia era o reclamatie pentru adminul DIAS pentru ca a refuzat sa-mi accepte pozele.. am aratat si dovada...reclamatie-dias-t2583.html (primul link)


Joi Feb 11, 2016 12:50 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 25, 2015 1:04 pm
Mesaje: 360
Localitate: Buzau - Centru Vechi
"Sefule" ai ziceai la MILITIAN pe vremea lui ceausescu , eu nu mi-am permis sa fac glume cu tine si nici la misto nu te-am luat !
T-iam pus o intrebare logica si normala si tu m-ai luat in caruta ...
ip tau nu este cel aratat in poza finca ai ip-routabil , iar azi aveai alt ip
Pt ca nu ai facut cerere unde trebuie si pt ca ai intrat pe servar fara a avea dreptul ti se va scoate gradul

iar "ala" are un nume "DIAS" si stie sa dea ban

Nu iti permit sa vb asa despre admini

Ramai cu BAN !!!

_________________
"Je ne regrette rien"
Re : Spect by Lorenzo
Lorenzo Nico /fb

lor3nzo87 /Skype
Imagine
Imagine

Imagine


Joi Feb 11, 2016 12:59 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Mie Oct 28, 2015 6:01 pm
Mesaje: 268
Lorenzo_87 scrie:
"Sefule" ai ziceai la MILITIAN pe vremea lui ceausescu , eu nu mi-am permis sa fac glume cu tine si nici la misto nu te-am luat !
T-iam pus o intrebare logica si normala si tu m-ai luat in caruta ...
ip tau nu este cel aratat in poza finca ai ip-routabil , iar azi aveai alt ip
Pt ca nu ai facut cerere unde trebuie si pt ca ai intrat pe servar fara a avea dreptul ti se va scoate gradul

iar "ala" are un nume "DIAS" si stie sa dea ban

Nu iti permit sa vb asa despre admini

Ramai cu BAN !!!

Imi place ca ai luat rolul in serios .
Insa am o rugaminte: Cand sunt cereri admin sau unban lasa si tu sa isi spuna si alti admini parerea:))

_________________
Imagine


Vin Feb 12, 2016 9:27 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 3 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO