Ce parere aveti despre chat? Sa il lasam aici pe forum sus, arata bine? Ce este drept este la vazul tuturor si ar fi foarte utilizat,ceea ce e bine, insa ma intreb nu strica aspectul forumului?
Chatul se poate accesa si de pe site separat, Am adaugat si link acolo la Chat Playcs.
Iar de pe telefon mie imi apare misto si este la indemana cand sunt pe tel sa fiu in legatura cu voi pe forum.
