Ba frate nu mai pot deci nu mai pot gata iau in truna kick din consola sa se fac ceva repede ca at-fel playeri pleaca eu unu ma cam saturat sa tot primesc kick
Fişiere ataşate:
index.jpeg [ 5.59 KiB | Vizualizat de 839 ori ]
site_logo.gif.png [ 103.83 KiB | Vizualizat de 839 ori ]
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum