Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Iun 25, 2026 9:41 am



Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 5 mesaje ] 
Problema 
Autor Mesaj
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Mie Oct 07, 2015 7:17 pm
Mesaje: 18
Salut, poate nu ati observat! In ultima vreme serverul este full de codati...0 admini...iar din cauza asta se pierd toti playerii...Propun sa se dea admin unor playeri care frecventeaza pe sv pentru a fi mai sigur pentru restul...


Mar Oct 20, 2015 11:16 am
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Dum Mai 31, 2015 11:41 pm
Mesaje: 1767
Localitate: Spania , Madrid
Server Preferat: Cs.Playcs.ro
Se intelege ce vrei admin.

_________________
Y!M:Playcs.manu
Cs.playcs.ro
Zm.playcs.ro
Respawn.playcs.ro
GunGame.playcs.ro
Imagine
Imagine


Mar Oct 20, 2015 12:38 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Mie Oct 07, 2015 7:17 pm
Mesaje: 18
Nu frate! Mi-ar fi indiferent...dar am facut propunerea asta pentru binele sv-ului...acum...fiecare o interpreteaza cum vrea! :)


Mar Oct 20, 2015 6:26 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail
Membru
Avatar utilizator

Membru din: Lun Mai 25, 2015 1:04 pm
Mesaje: 360
Localitate: Buzau - Centru Vechi
Eu am lasat facebook la postarile mele , daca vreti las si mess , calculatoru meu e deschis mai mereu , anuntati si intru , nu dati pm ca nu ma avertizeaza sonor . Am instalat si skipe

_________________
"Je ne regrette rien"
Re : Spect by Lorenzo
Lorenzo Nico /fb

lor3nzo87 /Skype
Imagine
Imagine

Imagine


Mie Oct 21, 2015 7:26 am
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Sef de echipa
Avatar utilizator

Membru din: Vin Mai 01, 2015 11:27 pm
Mesaje: 901
Localitate: Germania
Steam ID: gunner_game
Yahoo ID: vest_alecsoviki
Server Preferat: Cs.Playcs.ro
Detinator Server: Cs.Playcs.ro
Zm.Playcs.ro
Respawn.Playcs.ro
GunGame.Playcs.ro
Marcii scrie:
Salut, poate nu ati observat! In ultima vreme serverul este full de codati...0 admini...iar din cauza asta se pierd toti playerii...Propun sa se dea admin unor playeri care frecventeaza pe sv pentru a fi mai sigur pentru restul...


Cate demo-uri ai facut? La banarea cator codati ai contribuit? Daca aveai ceva activitate si interes, puteai cere un admin, dar alegeti sa bateti din gura, nu rezolvati nimic !

_________________
facebook.com/Playcs.ro - Like Facebook Page
steamcommunity.com/groups/wwwplaycsro - Alaturate grupului nostru


Joi Oct 29, 2015 7:25 am
Profil Trimiteţi mesaj privat E-mail YIM WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 5 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO